יניב בן משיח | דף אומן ופליליסט להאזנה

יניב בן משיח
יניב בן משיח צילום: אילן בשור

מידע אומן

  • התקשר : 0509045310
  • אימייל: y.b.mashiach@gmail.com
  • מגורים: ישראל
  • הזמנת אירועים: בועז - 0509045310
Social:

ביוגרפיה

יניב בן משיח – נולד בשנת 1979 בבת ים לאבא ממוצא פרסי ואמא ממוצא מרוקאי.
כילד שגדל על טהרת המוזיקה הערבית והטורקית, כבר בגיל קטן בלט בכישרונו הרב בתחום השירה הפיוטית, את תורת המקאמים למד כבר אז יניב ושימש כסולן למקהלת “שבת אחים” המיתולוגית.
את תחילת דרכו המוזיקלית באולפני ההקלטות החל בשנת 1997 עת הוציא את אלבומו הראשון “שביל האור” – אלבום שהולחן על הגרסה הטורקית במילות קודש.
שנתיים לאחר מכן בשנת 1999 הושק אלבומו השני “עיר קדשך” שבגרסתו מתקרב קצת יותר למוזיקה החסידית.
שמונה שנים של הופעות ואירועים בארץ ובעולם עיכבו את הקלטת האלבום הבא “לך בורא עולם” שיצא רק בשנת 2007 עליו עמל בטורקיה בהפקת ענק של 24 נגנים – האלבום נרשם כפריצת דרכו המוזיקלית הגדולה של יניב, כששירי האלבום מושמעים בתחנות הרדיו עד עתה – בתוך האלבום נרשם הלהיט שהכניס עד כה אלפי זוגות מתחת לחופה “להינשא הלילה”
בשנת 2009 מוציא בן משיח אלבום רביעי במספר “שמע בני” שהמשיך את הפריצה ביתר שאת – בתוכו הלהיטים “רק אלוקים” “זו הדרך” ו”ירושלים שלי לעד”
בשנת 2010 ממש בסמוך לימים הנוראים הוציא את “קונצרט הסליחות” שהוקלט אף הוא בטורקיה בליווי כינורות חיים. האלבום זכה לחשיפה גדולה כשנרשם במדדי המכירות כ”אחד האלבומים הנמכרים ביותר” גם במגזר החרדי וגם במגזר הכללי. בתוך האלבום אף נכלל הלהיט “אתה ריבון כל עולמים”.

בשנת 2011 הופיע יניב בהיכל התרבות תל אביב– כשהאולם מלא בקהל מעריצים ובהפקה ענקית של תזמורת גדולה. ההופעה צולמה ב D.V.D ושווקה בחנויות המוזיקה.
משם המשיך יניב ופרץ עם סינגלים גם לציבור הכללי בניהם “שנינו” “אתה האבא” “רבי נחמן” וכמובן השיר ששבר שיאים בצפיות היוטיוב – דואט עם הזמר משה פרץ “ואחרי ככלות הכל”
בהמשך להצלחה זו הוציא בשנת 2012 את האלבום “טיפה ועוד טיפה” בו נכללו להיטים רבים כדוגמת “תודה לך אלי” “באתי לשמח” ושיר הנושא “טיפה ועוד טיפה”
עם האלבום הזה יצא יניב לסבב הופעות בהיכלי תרבות ובהאנגר 11 מספר פעמים כאשר כל הופעה נרשמת כהצלחה מסחררת – כשיחד איתו מופיעים מאז להקת ילדים אשר אותה הקים לקבלות פנים, אירועים ומופעים.
בשנת 2013 ממשיך יניב להוציא סינגלים שתופסים תאוצה גדולה בתחנות הרדיו החרדיות והכלליות – “אשת חיל” “זה הלב” “עלינו לשבח”

בשנת 2014 מתקדם יניב אל עבר האלבום החדש “בשורות טובות” כאשר הוא מוציא את הדואט “תודה על הכל” עם הזמר קובי פרץ, כשאליה מצטרפת גרסת סולו של יניב לשיר.
לאחר מכן, שבוע בלבד לפני הוצאת האלבום יוצא השיר בליווי הקליפ “הוועד העולמי” – שיר שנכתב, הולחן ובוצע למען ארגון החסד הוועד העולמי.

בחודש אוגוסט משיק יניב את האלבום “בשורות טובות” – אלבום בן 14 רצועות בו נכנסו רצועות מוסיקה חדשות ומפתיעות שנתפסו מיד כלהיטים – “בן אדם” “ארץ ישראל” “אלוקים”

בשנת 2015 ממשיך יניב להופיע ברחבי הארץ באירועים וממלא היכלי תרבות יחד עם הוצאת שירים חדשים “שבוע טוב” “האמת של החיים” ודואט בשם “בזכות האמונה” עם הזמר היוני יורגו רומיאוס

שלוש שנים לאחר יציאת האלבום “בשורות טובות” בשנת 2017 מוציא יניב אלבום חדש “השגחה מהשמיים” ובו מבצעים את שיר הנושא בן משיח יחד עם חברו הטוב ליאור נרקיס.
האלבום שמיד מקבל חיבוק בזרועות פתוחות, גורף אחריו מאות אלפי צפיות ביוטיוב והשמעות בתחנות הרדיו.

באלבום הדואטים שנבנה עם השנים האחרונות ישנם את הלהיטים:

“אין לי כלום בלעדייך” עם איציק אשל
“מול אלי וגודלו” מתוך פרוייקט שירי שבת של איציק אשל
“ואחרי ככלות הכל” עם משה פרץ
“שירו לאל נבוני” עם ציון גולן
“ילדה של אבא” עם מאור דניאל
“האמונה בלב” עם אבי בן ישראל
“תודה על הכל” עם קובי פרץ
“בת מצווה” עם עמי מימון
“בזכות האמונה” עם הזמר היווני יורגו רומאוס
“שוועתי” עם עמירן דביר

בחייו האישיים נולד יניב בבית חרדי והתחנך בתלמודי תורה חרדיים ובישיבות מצויינות כדוגמת “אור גאון” – “בית רפאל”
בגיל 19 נישא לבת זוגתו יעל ולהם שלשה ילדים – שיראל, דניאל ואיילת.

יניב בן משיח | פליליסט להאזנה

כל השירים של יניב בן משיח להאזנה רציפה:
[embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=UUasUZ_I49lGq9uIOo6qvQbg[/embedyt]

שירים וקליפים

שירים
x
יניב בן משיח צילום: אילן בשור

יניב בן משיח נתת לי הכל

יניב בן משיח

יניב בן משיח – השמחה שלנו

x
%d בלוגרים אהבו את זה: