רג’ה – עץ או פאלי / מארח את ליברה (2019)

רג'ה - עץ או פאלי / מארח את ליברה | 4:03
דירוג:
10/10
10

מידע שיר

  • Release Date: 21 אפר, 2019
  • עיבוד והפקה מוזיקלית: אוהד כהן
  • מילים: שלמה רג׳ה ושגיב פרש
  • לחן: אוהד כהן
  • צילום ועריכה: שגיב פרש

סיפור השיר

האמן והיוצר שלמה רג’ה שבעיקר נחשף אלינו בשנתיים האחרונות עם סינגלים מאוד מוצלחים ומקוריים כמו: כוס קפה במז’יבוז’, מדברים עלי, #על_אמת, #בחייך, שבו הוא שיתף פעולה עם הראפר איתי לוקץ’ ועוד… משחרר רג’ה סינגל\קליפ שנקרא ‘עץ או פאלי’ וזה בהחלט שונה ממה ששמענו ממנו עד היום.

עץ או פאלי, זה משהו שתופש אותנו אולי כל יום ובעיקר לא מוכנים, בין אם זה בבחירות ולבטים אישיים ובין אם זה כל מיני מצבים שאנו נקלעים אליהם במהלך חיינו, השיר הזה מדבר בדיוק על המחשבות, אם זה מחשבות של פחד או ייאוש וחוסר אונים ועד לתובנות, והמשפט המוכר כל עוד הנר דולק… מקבל פה משמעות מאוד חזקה. על איך בכלל התחיל רג’ה לעבוד על השיר הזה הוא מספר: “נפגשתי עם אוהד כהן לצורך שיתוף פעולה אחר לגמרי, ועל הדרך הוא השמיע לי כמה ביטים סתם לכיף, עשר שניות של שמיעה הספיקו לי להבין שאני הולך לכתוב על זה, וכמובן גם ‘הזהרתי’ את אוהד, אם לא ייצא לי משהו שאני שלם איתו או שלא מתאים לאווירה אני מחזיר לך את הביט, תכל’ס הייתי מוצף, דבר שהוביל לכך שתוך ימים בודדים הודעתי לו שיש לנו את זה, ומשם כמובן נכנסנו לתהליך עבודה שצרך המון המון סייעתא דשמיא שברוך ה’ קיבלנו, ועוד איך”.

על הפזמון הופקד שגיב ‘ליברה’ פרש, שבעבר כבר איחדו השניים כוחות בשיר ‘ככה אני חי’.

הטקסט של הפזמון חיכה כבר כמה שנים לשיר המתאים וברגע ש’ליברה’ שמע את על מה מדובר ועוד הרבה לפני שלב ההקלטות הבין מיד שהשיר הזה בהחלט במה ראויה.

שירים וקליפים

שירים
x

רג'ה - עץ או פאלי / מארח את ליברה

רג'ה - עץ או פאלי / מארח את ליברה

ביקורות ( 0 )

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
%d בלוגרים אהבו את זה: